Автоматичні вимикачі ВА66 призначені для проведення струму в нормальному режимі і відключення струму при коротких замиканнях, перевантаженні, неприпустимих зниженнях напруги, а також для оперативних включень і відключень ділянок електричних ланцюгів. Розраховані на експлуатацію в електроустановках з номінальною робочою напругою до 400 В і на номінальні струми від 16 до 250А.
- Автоматические выключатели ВА66 рекомендуются к применению в ВРУ и НКУ.
- Высокие показатели предельной отключающей способности.
- Экономия пространства в силовом щите.
- Стандартная комплектация каждого автоматического выключателя состоит из межфазных перегородок, комплекта винтов и гаек для присоединения проводников.
Технические характеристики
| Номин откл способность Icu при 400 В 50 Гц: | 18 кА |
| Тип подключения силовой электрич цепи: | Болтовое соединение |
| Количество полюсов: | 3 |
| Степень защиты - IP: | IP30 |
| Номин импульсное выдерживаемое напряжение: | 8 кВ |
| Номин ток: | 50 А |
| Тип расцепителя: | Тепловой, электромагнитный |
| Номі раб найбільша вимкнути здатність Ics: | 9 кА |
| Кліматичне виконання: | УХ3 |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Частота мережі: | 50 Гц |
| Виконання: | Стаціонарне |
| Номі напруга ізоляції Ui: | 690 В |
| Температура експлуатації: | -30...+50 °C |
| Ширина: | 98.5 мм |
| Висота: | 135.0 мм |
| Глибина: | 50.0 мм |
| Уставка теплового розчіплювача: | 50 А |
| Уставка електромагнітного розчіплювача Im: | 630 А |
| Хутро зносостійкість: | ≥ 8500 циклів |
| Електр зносостійкість: | ≥ 1500 циклів |
| Режим роботи: | Тривалий |
| Ступінь захисту затискачів IP: | IP00 |
| Відносна вологість повітря: | 50% при +40 90% при +20 |
| Висота над рівнем моря: | 2000 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,30 ₴

