Світильники серії ДСП застосовуються: - для освітлення виробничих і громадських приміщень з важкими умовами експлуатації (станції метро, підземні переходи, промислові цехи або склади); - для освітлення приміщень з високим рівнем вмісту вологи та пилу: у підвалах, пральнях, гаражах, автостоянках, майстерень, підсобних приміщеннях і т. д.; - для зовнішнього освітлення на відкритих будівельних і виробничих майданчиках.
Енергозбереження та відсутність додаткових експлуатаційних витрат роблять світильники серії ДСП хорошою альтернативою традиційним світильників ЛСП. Високий ступінь захисту від пилу і вологи IP65 дозволяє використовувати світильники як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Світильники відрізняються компактними габаритами і естетичним зовнішнім виглядом. Висока світлова віддача: 80 лм/Вт. Відсутність пульсацій світлового потоку.

Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Полікарбонат |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Полікарбонат |
| Номі напруга: | 230 В |
| Світлорозподіл: | Середн. світловий пучок/промінь |
| Вихід світлового потоку: | Прямий |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | II |
| Світловий потік: | 3840 лм |
| Колірна температура: | До 4000 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Ефективність світильника: | 80 лм на Вт |
| Коефіцієнт потужності: | ≥ 0,9 |
| Ширина: | 60.0 мм |
| Висота або глибина: | 35.0 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Потужність лампи: | 48 Вт |
| Гранична температура: | -25...+45 °C |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Матеріал опорної поверхні: | F - нормально займистого матеріалу |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
- Ціна: 392,20 ₴

