Каталог Електромонтажні вироби та інструмент ІЕК
Насоси використовуються для підключення гідравлічних систем і служать для подачі робочого тиску на виконавчі пристрої. Гідравлічні насоси IEK оснащені уніфікованими швидкороз'ємними з'єднаннями, що дозволяють з'єднувати і роз'єднувати систему без втрати гідравлічної рідини.
У комплект входить набір матриць і захисний футляр.
Технічні характеристики
| Виконання або керування: | Гідравлічний ручний насос |
| Робоча рідина: | Масло гідравлічне |
| Створюється робочий тиск високий: | 700 кгс на см2 |
| Приєднувальний розмір штуцера: | М23х1,0 |
| Об'єм робочої рідини: | 900 см3 |
| Створюється робочий тиск низький: | 20 кгс на см2 |
| Довжина шланга: | 2.00 м |
| Габаритні розміри (ВхДхШ упаковки: | 235х750х205 мм |
| Габаритні розміри (ВхДхШ насоса без шланга: | 225х600х155 мм |
| Вага нетто: | 9.5 кг |
| Вага брутто: | 16.9 кг |
| Діапазон робочих температур: | від -10 до +60 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 596 ₴

