Реле электротепловое серії РТ є електричним комутаційним пристроєм, що має власне споживання енергії. Электротепловое реле серії РТ призначене для захисту електродвигунів від перевантаження, асиметрії фаз, затягнутого пуску і заклинювання ротора. Встановлюється безпосередньо на контакторах серії КМІ (КТІ). Для захисту від короткого замикання повинні бути передбачені запобіжники або автоматичні вимикачі на відповідне значення номінального струму спрацювання.

Технічні характеристики
| Регульований діапазон струму: | 90-120 А |
| Тип монтажу: | Безпосередній монтаж / одиночне розташування |
| Тип підключення силової електричних ма ланцюга: | Гвинтове з'єднання |
| Кількість вспомогат норм замкнених-НЗ конт: | 1 |
| Кількість вспомогат норм розімкнутих-АЛЕ конт: | 1 |
| Клас захисту: | 10 клас |
| Струм запобіжника aM: | 125 А |
| Струм запобіжника qG: | 200.0 А |
| Номі раб напруга: | 230; 400; 660 В |
| Номі напруга ізоляції Ui: | 1000 В |
| Номі імпульсна напруга: | 8 кВ |
| Робоча частота: | 0-400 Гц |
| Вага: | 0,9 кг |
| Макс момент затягування затискачів главн ланцюга: | 15 Нм |
| Кількість полюсів: | 3 |
| Гнучкий кабель 1 або 2 дроти-дод конт2: | 1-4 мм |
| Гнучкий кабель з наконечником 1 пров-дод конт2: | 1-4 мм |
| Гнучкий кабель з наконечником 2 пров-дод конт2: | 1-2,5 мм |
| Доп конт - Момент затягування: | 1.5 Нм |
| Ширина: | 104.0 мм |
| Висота: | 100.0 мм |
| Глибина: | 146.0 мм |
| Температура експлуатації: | від -25 до +55 °C |
| Кліматичне виконання: | У3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850,15 ₴

