Світильники призначені для внутрішнього освітлення побутових та громадських приміщень. Застосування світлодіодних технологій дозволяє забезпечити час роботи світильника до 30 000 годин.
Металевий корпус. Матовий розсіювач. Світлодіодний джерело світла. Зручне кріплення на поверхню з допомогою скоб (входять в комплект поставки). Оригінальний дизайн.
Технічні характеристики
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Потужність лампи: | 36 Вт |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Імпульсно-запалюючий пристрій - ІЗУ: | Не вимагається |
| Схема пускорегулювального апарата - ПРА: | Інше |
| Номі напруга: | 230 В |
| Матеріал корпусу: | Алюміній |
| Тип поверхні: | Матовий (-ая) |
| Колір корпусу: | Срібло |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик опаловий |
| Колір плафона або розсіювача: | Білий |
| Світлорозподіл: | Симетричний (-е) |
| Вихід світлового потоку: | Прямий |
| Довжина: | 1200 мм |
| Ширина: | 75.0 мм |
| Висота або глибина: | 27.0 мм |
| Клас захисту: | I |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Середн номі термін служби: | 30000 ч |
| Колірна температура: | До 4000 |
| Тип струму: | Змінний |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Світловий потік: | 2400 лм |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Енергоефективність світильника: | 67.0 люменів на Вт |
| Діапазон робочих температур: | -20...+50 °C |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
Габаритні розміри

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419,80 ₴

