
Світильник світлодіодний ДПО 3040Д 12Вт 4500K IP54 овал білий пластик з ДД IEK
370,30 ₴
- В наявності
- Код: LDPO0-3040D-12-4500-K01
- +380 (67) 751-75-86
Світильники випускаються в двох формах і двох кольорах: «коло» і «овал» білого або чорного кольору. Надійний захист від проникнення пилу і вологи по класу IP54 визначається конструкцією світильників з використанням довговічного ущільнювача. Ударостійкий пластик корпусу забезпечує антивандальні властивості світильників. Плафон виконаний з матового полікарбонату з оптимальним розсіюванням світлового потоку.
Світильники світлодіодні серії ДПО призначені для внутрішнього освітлення побутових, громадських і виробничих освітлень з підвищеним вмістом пилу і вологи. Конструкція світильника і вживані матеріали забезпечують високу механічну міцність і захист від проникнення пилу і вологи по класу IP54.
У новій лінійці ДПО присутні моделі з мікрохвильовим датчиком руху, який мають переваги перед традиційним інфрачервоним датчиком: повний охоплення 360° в зоні дії мікрохвильового поля, відсутність впливу підвищених температур і руху повітря.
У комплект постачання світильників ДПО входять всі необхідні для монтажу кріпильні вироби.
Технічні характеристики світильника:
| Тип світильника: | Світильник пластиковий |
| Потужність лампи: | 12 Вт |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Схема пускорегулювального апарата - ПРА: | Інше |
| Номі напруга: | 230 В |
| Матеріал корпусу: | Полікарбонат |
| Тип поверхні: | Матовий (-ая) |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Пластик опаловий |
| Колір плафона або розсіювача: | Білий |
| Світлорозподіл: | Симетричний (-е) |
| Вихід світлового потоку: | Прямий |
| Довжина: | 242 мм |
| Ширина: | 165.0 мм |
| Висота або глибина: | 96.0 мм |
| Клас захисту: | II |
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Гранична температура: | -10 ...+45 °C |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Середн номі термін служби: | 30000 ч |
| Колірна температура: | 4500 До |
| Тип струму: | Змінний |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Світловий потік: | 960 лм |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Енергоефективність світильника: | 80.0 люменів на Вт |
| Діапазон робочих температур: | -10...+45 °C |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Тип кривої сили світла: | Д |
| Тип атмосфери: | I |
| Група механічного виконання по ГОСТ 17516_1: | M1 |
| Хв час відключення: | 20 ± 5 с |
| Макс час відключення: | 20 ± 5 хв |
| Радіус дії датчика: | 4 м |
| Рівень освітленості датчика: | 20 лк |
| Кут огляду вертикальній площині: | 180 ° |
| Кут огляду в горизонтальній площині: | 360 ° |
| Малюнок плафона: | Матовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Аварійний |
- Ціна: 370,30 ₴
