Призначення
Автоматичні вимикачі ВА 47-100 — сучасне покоління апаратів, призначених для захисту електричних ланцюгів від перевантажень і струмів короткого замикання (надструмів), а також для здійснення оперативного управління ділянками електричних ланцюгів. Вимикачі випускаються з захисними характеристиками С і D.

Переваги
Додаткова інформаціяОписАвтоматичні вимикачі ВА 47-100 — електричні комутаційні апарати, забезпечені двома системами захисту від надструмів: електротеплової і електромагнітної, з взаємоузгодженими характеристиками. Передбачено одне-, двох-, трьох - і чотирьохполюсних виконання; монтаж автоматичних вимикачів виробляють на 35 мм монтажну DIN-рейку. Принцип дії При перевантаженнях в захищається ланцюга протікає струм нагріває біметалічну пластину. При нагріванні пластина згинається і впливає на важіль вільного розчеплення. При короткому замиканні в захищається ланцюга струм, що протікає через котушку електромагніту автоматичного вимикача, багаторазово зростає, відповідно зростає магнітне поле, яке переміщує осердя, що діє на важіль вільного розчеплення. В обох випадках рухомий контакт відходить від нерухомого, автомат вимикається, відбувається розрив ланцюга, тим самим електрична ланцюг захищається від перевантажень і струмів короткого замикання. |
Технічні характеристики
| Технічні характеристики | Значення |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | ~230/400 |
| Номінальний робочий струм In, А | 10; 16; 25; 32; 35; 40; 50; 63; 80; 100 |
| Номінальна частота струму мережі, Гц | 50 |
| Напруга постійного струму на один полюс, не більше, В | 60 |
| Найбільша вимикаюча здатність, не менше, кА | 10 (при cos j = 0,45) |
| Електрична зносостійкість, циклів включення-выклчения(В-О), не менше | 6000 |
| Механічна зносостійкість, циклів, не менше | 20000 |
| Число полюсів | 1, 2, 3, 4 |
| Ступінь захисту за ГОСТ 14254-96 | IP 20 |
| Максимальний перетин проводу, який приєднується до затискачів, мм2 | 35 |
| Температура налаштування, проЗ * | 40 |
| Характеристика спрацьовування електромагнітного розчіплювача | C, D tср знаходимо < 0,1 c |
| Маса одного полюса, не більше, кг | 0,156 |
| Діапазон робочих температур, проЗ | -40 г +50 |
| Наявність дорогоцінних металів (срібло), р/полюс | 0,9 1,2 год |
* при використанні вимикачів в іншому температурному діапазоні необхідно перераховувати характеристику відповідно до кривої, зображеної на малюнку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
- Ціна: 1 142,98 ₴



