Корпусу вбудованих щитів розподілу ЩРВ призначені для складання розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж напругою 230/400 В від струмів перевантаження і короткого замикання.
Повышенная антикоррозийная стойкость. Высококачественное наружное покрытие. Жесткость конструкции. Единый секрет замка. Высокая технологичность и простота сборки. Несколько цветов и вариантов окраски. Высокий уровень электробезопасности. Сертификат соответствия.
Технические характеристики
| Тип монтажа: | Встраиваемый |
| Кол-во рядов: | 3 |
| Ширина по количеству модульных расстояний: | 36 |
| Тип крышки: | Закрытого типа (закрывающаяся) |
| Материал корпуса: | Сталь |
| Высота: | 540 мм |
| Ширина: | 310 мм |
| Глубина: | 120.0 мм |
| Номер цвета RAL: | 7035 |
| Степень защиты - IP: | IP31 |
| Климатическое исполнение: | УХЛ3 |
| Номі струм встановлюються апаратів: | 100 А |
| Введення кабелю: | Зверху/знизу |
| Ступінь захисту від зовн механич впливу: | IK08 |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на оболонку: | 14.7 кг |
| Фактура поверхні: | Шагрень матова |
| Вага: | 4.90 кг |
| Температура експлуатації: | від -45 до +40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Епоксидно-поліефірна фарба |
| Кількість отворів: | 2 |
| Товщина металу: | 0.8 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УЕК |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 879,60 ₴

