Призначено для збирання розподільних електро щитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж навантаженням 230/400 В від струму перевантаження і короткого замикання.
Підвищена антикорозійна витривалість. Високоякісний зовнішній покрив. Єдиний секрет замку. Набір додаткових аксесуарів. Висока технологічність і простота збирання. Декілька кольорів і варіантів кольорів. Високий рівень електробезпеки. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Тип монтажа: | Навісний |
| Рядів: | 3 |
| Ширина модулів: | 36 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закрита) |
| Матеріал корпусу: | Сталева |
| Висота: | 465 мм |
| Ширина: | 300 мм |
| Глибина: | 105.0 мм |
| Цвет: | Інше |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Степінь захисту - IP: | IP31 |
| Кліматичний розвиток: | УХЛ3 |
| Номін струм встановлюваних апаратів: | 100 А |
| Ввод кабеля: | Внизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Температура використання: | от -60 до +40 °C |
| Захисний покрив: | Епоксидно-поліфірна фарба |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴


