
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE5-40 3CCT" 40W 019-051-1040 (Білий)
1 900,15 ₴
- В наявності
- Код: 019-051-1040-010
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвісний лінійний світильник "FORTUNE5-40 3CCT" 40W 019-051-1040 (Білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | тросовий підвіс у комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм х 50 мм х 75 мм |
| Світловий потік (Лм) | 4200 Lm |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3ССТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900,15 ₴



