Світлодіодний накладний світильник SOFIA-24 3CCT 24 W білий 016-064-1024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Світловий потік (Лм) | 2160 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3CCT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,45 ₴



