Світильники застосовуються для загального освітлення громадських, виробничих і підсобних приміщень з підвищеним вмістом пилу і вологи (цехів підприємств, гаражів, підвалів і т. д.). Призначені для роботи в однофазних мережах змінного струму напругою до 230В та частотою 50Гц.
Енергозбереження та відсутність додаткових експлуатаційних витрат роблять світильники серії ДСП хорошою альтернативою традиційним світильників ЛСП. Високий ступінь захисту від пилу і вологи IP65 дозволяє використовувати світильники як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Світильники відрізняються компактними габаритами і естетичним зовнішнім виглядом. Висока світлова віддача: 80 лм/Вт. Відсутність пульсацій світлового потоку.
Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Полікарбонат |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | II |
| Світловий потік: | 3840 лм |
| Колірна температура: | До 6500 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 70-79 (клас 2A) |
| Ефективність світильника: | 80 лм на Вт |
| Коефіцієнт потужності: | 0,9 |
| Ширина: | 76.0 мм |
| Висота або глибина: | 66.0 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Переріз провідника: | 0,5...1,0 мм2 |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Потужність лампи: | 48 Вт |
| Гранична температура: | -25...+50 °C |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Коеф пульсації світлового потоку: | 5 відсотків |
| Джерело світла: | Світлодіоди SMD 4014 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТС |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴

