
Лампа світлодіодна G45 куля прозора 5Вт 230В 4000К E14 серія 360° IEK
23,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LLF-G45-5-230-40-E14-CL
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні лампи з ниткоподібним світлодіодом (филаментная нитка) є одним з найбільш ефективних джерел світла. Головна відмінність від звичайних світлодіодних ламп – кут розсіювання світла до 360° (додатковий комфорт для очей). Зовнішня схожість филаментных ламп з лампами розжарювання і високі естетичні характеристики роблять їх найбільш затребуваними у покупців. Традиційно лампи застосовуються в освітлювальних приладах побутового призначення.
Властивості сучасної филаментной нитки:
- Висока світловіддача.
- Широкий кут розсіювання світла.
- Термін служби до 10 років!
- Енергоспоживання в 8 разів нижче, ніж у традиційних ламп розжарювання.
- Виділяють значно менше тепла, завдяки чому ефективні і максимально безпечні у використанні.
- Не містять ртуть і не вимагають спеціальної утилізації.
Характеристики:
| Тип джерела світла: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Форма лампи або колби: | Куляста (тип G) |
| Потужність лампи: | 5.0 Вт |
| Цоколь: | E14 |
| Категорія кольоровості світла: | Нейтральний (холодно-білий) 3300-5300 До |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 80-89 (клас 1B) |
| Тип скла колби: | Прозорий (чистий) |
| Колір: | Інше |
| Кут розсіювання: | 360 ° |
| Клас енергоефективності: | A++ |
| Діаметр: | 45 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 40 Вт |
| Сила світла: | - кд |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
| Діапазон робочих температур: | -10...+40 °C |
| Світловий потік: | 600 лм |
| Середн номі термін служби: | 30000 ч |
| Колірна температура: | До 4000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,40 ₴

