
Лампа світлодіодна C35 свічка прозора 5Вт 230В 4000К E27 серія 360° IEK
23,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: LLF-C35-5-230-40-E27-CL
+380 (99) 147-52-00
- +380 (67) 751-75-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні лампи з ниткоподібним світлодіодом (филаментная нитка) є одним з найбільш ефективних джерел світла. Головна відмінність від звичайних світлодіодних ламп – кут розсіювання світла до 360° (додатковий комфорт для очей). Зовнішня схожість филаментных ламп з лампами розжарювання і високі естетичні характеристики роблять їх найбільш затребуваними у покупців. Традиційно лампи застосовуються в освітлювальних приладах побутового призначення.
Свойства современной филаментной нити:
- Высокая светоотдача.
- Широкий угол рассеивания света.
- Срок службы до 10 лет!
- Энергопотребление в 8 раз ниже чем у традиционных ламп накаливания.
- Выделяют значительно меньше тепла, благодаря чему эффективны и максимально безопасны в использовании.
- Не содержат ртуть и не требуют специальной утилизации.
Характеристики:
| Тип источника света: | Светодиод. источник света (LED) |
| Форма лампы или колбы: | Свечеобразная |
| Мощность лампы: | 5.0 Вт |
| Цоколь: | E27 |
| Категория цветности света: | Нейтральный (холодно-белый) 3300-5300 К |
| Номин напряжение: | 230 В |
| Тип напряжения: | Переменный (AC) |
| Диапазон раб напряжений: | 200...240 В |
| Индекс цветопередачи - Ra: | 80-89 (класс 1B) |
| Тип стекла колбы: | Прозрачный (чистый) |
| Цвет: | Прочее |
| Угол рассеивания: | 360 ° |
| Класс энергоэффективности: | A++ |
| Диаметр: | 35 мм |
| Длина: | 97 мм |
| Эквивалент лампы накаливания: | 40 Вт |
| Сила світла: | - кд |
| Коеф пульсації світлового потоку: | ≤ 5 відсотків |
| Діапазон робочих температур: | -10...+40 °C |
| Світловий потік: | 600 лм |
| Середн номі термін служби: | 30000 ч |
| Колірна температура: | До 4000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,40 ₴

