Розетки-електронні таймери тижневі призначені для відліку інтервалів часу, автоматичного включення/відключення електроприладів через заданий проміжок часу протягом тижня.
Матеріал корпусу: високоякісний пластик. Простота програмування. Блістерна упаковка з інструкцією по експлуатації всередині.
Технічні характеристики
| Тип розетки: | З заземлюючим (захисним) контактом |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Тип живлячої напруги: | Змінний (AC) |
| Частота напруги: | 50 Гц |
| Модель або виконання: | Цифровий (-ая) |
| Номі коммутіруя струм при змін напругою 230В: | 8 А |
| Тип програми: | Годинна програма |
| Запас ходу від акумулятора в годинах: | 2000 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP20 |
| Тип підключення: | Роз'ємне (штекерне) з'єднання |
| Ширина: | 56 мм |
| Висота: | 100 мм |
| Глибина: | 76 мм |
| Макс сумарна потужність навантаження: | 1800 Вт |
| Заг кількість розеток: | 1 |
| Хв інтервал установки часу хвилин: | 15 |
| Кількість контактів: | 2P+PE (однофазн. 3-провідника) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,90 ₴

