Вентилятори з фільтром, призначені для повітряного охолодження активного обладнання всередині електротехнічних шаф. Створюваний повітряний потік запобігає утворенню сильно нагрітих областей і захищає електричні компоненти від перегріву. Наявність змінного фільтра перешкоджає проникненню пилу і вологи всередину шафи, дозволяє забезпечити ступінь захисту не нижче ІР54. При установці в парі з терморегулятором використовується для забезпечення оптимальних кліматичних умов усередині шафи і організації стабільної роботи встановленого обладнання. Володіє високою стійкістю до атмосферних і температурних впливів, а також УФ-випромінювання. Можуть бути використані в електрообладнанні змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 230 Ст. Прогресивна система подачі повітря робить вентилятор гранично безшумним із збереженням простоти обслуговування і монтажу. Напрямок повітря може бути легко змінена за допомогою перевороту осьового вентилятора.
Знижені зовнішні габарити, що виступають за межі корпусу. Прогресивна система подачі повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму. Висока стійкість до атмосферних і температурних впливів, а також УФ-випромінювання. Компактність і естетичність при невеликій монтажній глибині. Оптимальне і ефективне рішення для охолодження шаф при збереженні економічності. Функціональна конструкція при зручному обслуговуванні і монтажі. Оптимальна пропускна здатність фільтруючого матеріалу. Простота заміни фільтруючого матеріалу.
Технічні характеристики
| Кількість вентиляторів: | 1 |
| Робоче напруга змін при струмі частотою 50 Гц: | 230 В |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Номінальна потужність: | 54 Вт |
| Ступінь захисту - ІР: | IP55 |
| Тип монтажу: | Установка на захоплення |
| Ширина: | 320 мм |
| Висота: | 320 мм |
| Глибина: | 126 мм |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Клас фільтра по ГОСТ Р ЕН 779: | G4 |
| Об'ємний витрата повітря безканальна подача: | - |
| Температура експлуатації: | -50...+70 °C |
| Продуктивність вентилятора з фільтром: | 384 м3 / год |
| Споживана потужність: | 105 Вт |
| Ступінь фільтрації: | 94 відсотків |
| Вага вентилятора з фільтром: | 2,1 кг |
| Кліматичне виконання: | У2.1 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 539,78 ₴

