Призначені для складання розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж напругою 230/400 В від струмів перевантаження і короткого замикання.
Підвищена антикорозійна стійкість. Високоякісне зовнішнє покриття. Єдиний секрет замка. Набір додаткових аксесуарів. Висока технологічність і простота зборки. Кілька кольорів і варіантів забарвлення. Високий рівень електробезпеки. Сертифікат відповідності.
Технічні характеристики
| Тип монтажу: | Навісний |
| Кількість рядів: | 3 |
| Ширина по кількості модульних відстаней: | 72 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 540.0 мм |
| Ширина: | 660.0 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Монтажна глибина - ніші: | - мм |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У2 |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 11.70 кг |
| Температура експлуатації: | -40...+40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Модифікація: | З оцинкованої рейкою для кріплення шин N / PE |
| Макс нагр устанавл електроапаратури: | 120.0 Н |
| Товщина металу: | 1 мм |
| Форма кришки: | Закритого типу (закривається) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 944,94 ₴

