Призначені для складання розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури, для введення і розподілу електроенергії, а також для захисту мереж напругою 230/400 В від струмів перевантаження і короткого замикання.
Повышенная антикоррозийная стойкость. Высококачественное наружное покрытие. Единый секрет замка. Набор дополнительных аксессуаров. Высокая технологичность и простота сборки. Несколько цветов и вариантов окраски. Высокий уровень электробезопасности. Сертификат соответствия.
Технические характеристики
| Тип монтажа: | Навесной |
| Кол-во рядов: | 1 |
| Ширина по количеству модульных расстояний: | 18 |
| Тип крышки: | Закрытого типа (закрывающаяся) |
| Материал корпуса: | Сталь |
| Высота: | 240.0 мм |
| Ширина: | 440.0 мм |
| Глубина: | 120.0 мм |
| Монтажная глубина - ниши: | - мм |
| Цвет: | Серый |
| Номер кольори RAL: | 7035 |
| Ступінь захисту - ІР: | IP54 |
| Кліматичне виконання: | У2 |
| Номі раб напруга: | 400 В |
| Введення кабелю: | Знизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Фактура поверхні: | Шагрень |
| Вага: | 4.20 кг |
| Температура експлуатації: | -40...+40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Поліефірна порошкова фарба |
| Модифікація: | З оцинкованої рейкою для кріплення шин N / PE |
| Макс нагр устанавл електроапаратури: | 25.0 Н |
| Товщина металу: | 1 мм |
| Форма кришки: | Закритого типу (закривається) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998,29 ₴

