Для внутрішнього освітлення житлових, громадських і виробничих приміщень. Призначені для встановлення світлодіодних лінійних ламп Т8 з цоколем G13 довжиною 0,6 і 1,2 м.
- Легкий монтаж на стіну та стелю.
- Просте підключення через клемну колодку.
- Корпус з високоякісної сталі.
- Патрони з негорючого пластику забезпечують надійну експлуатацію
Технические характеристики
| Тип лампы/цоколь: | Т8/G13 |
| Мощность лампы: | 1х9 Вт (в комплект не входит) |
| Номин напряжение: | 230 В |
| Материал корпуса: | сталь |
| Цвет корпуса: | белый |
| Размеры: | 600х40х60 мм |
| Степень защиты - IP: | IP20 |
| Модель или исполнение: | Настенно-потолочная модель |
| Температура эксплуатации: | -20…+45 °C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
Информация для заказа
- Цена: 60,60 ₴

