Світильники серії ДСП застосовуються: - для освітлення виробничих і громадських приміщень з важкими умовами експлуатації (станції метро, підземні переходи, промислові цехи або склади); - для освітлення приміщень з високим рівнем вмісту вологи та пилу: у підвалах, пральнях, гаражах, автостоянках, майстерень, підсобних приміщеннях і т. д.; - для зовнішнього освітлення на відкритих будівельних і виробничих майданчиках.
Енергозбереження та відсутність додаткових експлуатаційних витрат роблять світильники серії ДСП хорошою альтернативою традиційним світильників ЛСП. Високий ступінь захисту від пилу і вологи IP65 дозволяє використовувати світильники як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Світильники відрізняються компактними габаритами і естетичним зовнішнім виглядом. Висока світлова віддача: 80 лм/Вт. Відсутність пульсацій світлового потоку.
Ефективна заміна світильників ЛСП. Повна електромагнітна сумісність (ЕМС) та відповідність вимогам з пожежної безпеки Низькі витрати на експлуатацію світильника. Високий ступінь захисту та широкий діапазон робочих температур. Матеріал корпусу і плафона ударостійкий полікарбонат, стійкість до механічного впливу. Можливість підключення в лінію (шлейф): 20Вт - 30шт, 40Вт - 15шт, 50Вт - 12шт. Способи монтажу: підвісний, стельовий, настінний.
Технічні характеристики
| Тип лампи: | Світлодіод. джерело світла (LED) |
| Матеріал корпусу: | Полікарбонат |
| Матеріал плафона або розсіювача: | Полікарбонат |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Номі напруга: | 230 В |
| Тип пускорег апарату-ПРА-трансформатора: | Світлодіодний драйвер |
| Розподільник світлового потоку: | Розсіююча лінза або панель |
| Світлорозподіл: | Симетричний (-е) |
| Клас енергоефективності: | A+ |
| Ступінь захисту - ІР: | IP65 |
| Клас захисту: | II |
| Макс потужність системи: | 50 Вт |
| Світловий потік: | 6000 лм |
| Колірна температура: | До 6500 |
| Індекс передачі кольору - Ra: | 80-89 (клас 1B) |
| Ефективність світильника: | 120 лм на Вт |
| Коефіцієнт потужності: | 0,9 |
| Ширина: | 86.0 мм |
| Висота або глибина: | 70.0 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Тип проводки: | Підходить для наскрізної проводки |
| Кількість полюсів: | 1 |
| Переріз провідника: | 1,0...1,5 мм2 |
| Тип або спосіб підключення: | Клема гвинтова |
| Тип світильника: | Світильник з плафоном/розсіювачем |
| Категорія кольоровості світла: | Холодне денне >5300 До |
| Тип струму: | Змінний |
| Номі частота: | 50 Гц |
| Діапазон робочих температур: | -25...+45 °C |
| Установчий розмір: | 1150 мм |
| Діапазон раб напруг: | 200...240 В |
| Кліматичне виконання: | УХЛ3.1 |
| Кількість світлодіодів: | 264 |
| Джерело світла: | Світлодіоди SMD 2835 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
- Ціна: 1 004,70 ₴

