Реле электротепловое серії РТ є електричним комутаційним пристроєм, що має власне споживання енергії. Электротепловое реле серії РТ призначене для захисту електродвигунів від перевантаження, асиметрії фаз, затягнутого пуску і заклинювання ротора. Встановлюється безпосередньо на контакторах серії КМІ (КТІ). Для захисту від короткого замикання повинні бути передбачені запобіжники або автоматичні вимикачі на відповідне значення номінального струму спрацювання.

Технічні характеристики
| Регульований діапазон струму: | 150-180 А |
| Тип монтажу: | Безпосередній монтаж / одиночне розташування |
| Тип підключення силової електричних ма ланцюга: | Гвинтове з'єднання |
| Кількість вспомогат норм замкнених-НЗ конт: | 1 |
| Кількість вспомогат норм розімкнутих-АЛЕ конт: | 1 |
| Клас захисту: | 10 клас |
| Струм запобіжника aM: | 200 А |
| Струм запобіжника qG: | 250.0 А |
| Номі раб напруга: | 230; 400; 660 В |
| Номі напруга ізоляції Ui: | 1000 В |
| Номі імпульсна напруга: | 8 кВ |
| Робоча частота: | 0-400 Гц |
| Вага: | 0,9 кг |
| Макс момент затяжки зажимов главн цепи: | 15 Нм |
| Количество полюсов: | 3 |
| Гибкий кабель 1 или 2 провода-доп конт2: | 1-4 мм |
| Гибкий кабель с наконечником 1 пров-доп конт2: | 1-4 мм |
| Гибкий кабель с наконечником 2 пров-доп конт2: | 1-2,5 мм |
| Доп конт - Момент затяжки: | 1.5 Нм |
| Ширина: | 104.0 мм |
| Высота: | 100.0 мм |
| Глубина: | 146.0 мм |
| Температура эксплуатации: | от -25 до +55 °C |
| Кліматичне виконання: | У3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850,15 ₴

