Корзина
2266 отзывов
+38(099)147-52-00
Контакты
Торговый Дом «ЭЛЕКТРИК»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380991475200
+380936004284
+380677517586
менеджер
УкраинаКиевская областьБориспольКиевский Шлях 10
Карта

СУЧАСНЕ ЕКОНОМІЧНЕ НАСТІННЕ ОПАЛЕННЯ

СУЧАСНЕ ЕКОНОМІЧНЕ НАСТІННЕ ОПАЛЕННЯ

Система панельного опалення складаэться з пласких панельних електронагрівачів потужністю 90 або 180 Вт, що живляться від мережі 220 В. Окремі панелі кріпляться до стіни у приміщенні безпосередньо над підлогою і з'єднуються між собою, як кубики LEGO, в довільних зіставленнях в такій кількості, щоб їхня потужність забезпечувала обігрівання Вашого приміщення.
Довжина панелі становить 0,5 м (90 Вт) або 1 м (180 Вт), висота 13 см, товщина — всього 1,5 см. Ніжки висотою 1,5 см дозволяють прикріпити панель до стінки так, що при цьому залишається вільний простір для руху повітря між панелями і стіною.
Панелі служать не менше 20 років. Температура панелей ніколи не перевищує 90°С. Це убезпечує від пожежі і дозволяє монтувати панелі на будь-якій стіні, в тому числі і на дерев'яній. Стальний корпус панелі покритий порошковим лаком будь-якого кольору — згідно з Вашим замовленням. Температурою панелей керує терморегулятор, який утримує в приміщенні заздалегідь встановлену температуру повітря (напр., +20°С) з точністю до 1 °С.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ ТЕRМЕХ

Основні елементи системи — НАГРІВАЛЬНІ ПАНЕЛІ потужністю 90 Вт (або 180 Вт), поєднані в наборі довільної потужності, необхідної для опалення або додаткового огрівання приміщення. Панелі живляться від мережі 220 V через ТЕРМОРЕГУЛЯТОР. До нього додається електродріт зі штепселем і двожильний дріт довжиною 3 м. Терморегулятор, залежно від температури в приміщенні і назовні, вмикає і вимикає напругу в наборі панелей. Таким чином він є важливим компонентом теплового комфорту і значно зменшує використання електроенергії. Завдяки застосуванню терморегулятора, панелі працюють в середньому 12 годин на добу. У невеликих приміщеннях терморегулятор можна не застосовувати. Кількість енергії, потрібної для обігрівання невеликої ванної кімнати чи туалету, зовсім незначна. Однак, без терморегулятора неможливо встановити потрібну температуру.
Якщо Ви не застосовуєте терморегулятор, необхідно придбати ЕЛЕКТРОДРІТ З ВИЛКОЮ, щоб під'єднати набір до мережі. Наступний елемент нагріваючої системи — З'ЄДНУВАЧІ, що дозволяють під'єднати панелі в наборі на сусідніх стінах, закріпити їх у кілька рядів, зокрема, розташувати їх між меблями. На стиках в розетках, панелях і терморегуляторі струм не повинен перевищувати 10 А. Тому до одного терморегулятора і розетки можна вмикати не більше 20 панелей 90 Вт або 10 шт. 180 Вт. Збільшення кількості панелей може призвести до надмірного нагрівання і підгорання дротів. Останнім елементом набору є ЗАГЛУШКА, якою завершується монтаж набору. Вона забезпечує від ушкодження струмом. У великих приміщеннях іноді потрібно встановити більшу кількість панелей. У такому випадку необхідним додатковим елементом є ПІДСИЛЮВАЧ Z -2, який розділяє їх на дві менші групи, що живляться від двох різних розеток. Обома групами панелей в приміщенні керує тільки один терморегулятор.

МОНТАЖ СИСТЕМИ ТЕRМЕХ

Для монтажу системи TERMEX досить мати дриль та свердло з твердосплавним наконечником. Панелі кріпляться на дюбелях діаметром 7 мм і довжиною 45 мм. Зразки монтажу подано нижче на малюнках. Панелі укладають якнайнижче, переважно на висоті 5 см над підлогою. Починати кріплення слід з правого краю стіни. До першої справа панелі з виступаючими штирями вставляється гніздо терморегулятора. Опісля вилка вмикається в розетку 220 V з нульовим контактом.
УВАГА! Використання розеток без нульового контакту небезпечне. У кожному приміщенні, в якому вмонтовано панелі, потрібно замінити просту розетку розеткою з нульовим контактом, який необхідно заземлити. Терморегулятор на внутрішній стіні встановлюється якнайдалі від джерел тепла і сонячного світла, на висоті 1,5 м від підлоги. Сполучення панелей між собою і на' сусідніх стінах здійснюють за допомогою з'єднувача із стандартною довжиною дроту З0 см. Залежно від потреб, цей дріт можна подовжити.
ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ТЕRМЕХ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ВИДАМИ ОПАЛЮВАННЯ

  1. Найголовніша перевага системи — її виняткова енергоощадність. Це має істотне значення при постійному
    зростанні цін на електроенергію. Економії досягаємо насамперед завдяки оригінальній конструкції системи. Панельні нагрівачі — це не стандартні калорифери під вікном, вони розміщуються над підлогою, рівномірно уздовж стін приміщення, їх монтують передовсім на холодних зовнішніх стінах. При стіні утворюється «теплова завіса». Ця термічна ізоляція щільно огортає приміщення і запобігає зволоженню стін {досконалий спосіб, щоб позбутися грибка та вогкості в холодних кімнатах). Панелі дають рівномірне тепло і запобігають його втраті в приміщенні.
  2. У кожному приміщенні монтується терморегулятор, за допомогою якого можна встановити потрібну
    температуру повітря. Це дозволяє значно зменшити витрату електроенергії.
  3. Система огрівання з панелями ТЕRМЕХ — цілком безпечна, не вимагає ремонту і консервації. Термін служби – не менше 20 років. Гарантійний термін експлуатації – 3 роки. Під час ремонту приміщень панелі легко демонтуються. Вони мають естетичний вигляд, малопомітні на стінах і не займають багато місця. Завдяки оригінальній конструкції наші панелі не псують стін; за ними не осідає пил. Плити можна монтувати на всіх видах стін, навіть на дерев'яних.
  4. Якщо Ви маєте намір збудувати новий дім чи поліпшити опалювальну систему у квартирах, офісах, магазинах, дачах, Вам доведеться користуватися традиційним опаленням, де використовується вугілля чи газ, або ж погодитись на встановлення конвенційних чи олійних калориферів. Все це пов'язано з великими витратами на придбання котла, труб, нагрівальних приладів, здійснення монтажу і навіть на будівництво нового приміщення котельні. Оплата за опалювання газом чи вугіллям дуже висока і постійно зростає. Конвекційні (ТЕНові) та олійні калорифери дуже неощадні в експлуатації. Всі точкові нагрівачі не мають терморегуляторів, що утримують сталу температуру в приміщенні, незалежно від температури назовні.
    Ціна обладнання, вартість монтажу, витрати енергії, коли йдеться про систему ТЕRМЕХ, набагато нижчі. Багаторічний досвід експлуатації показав, що витрати на опалення при використанні нагрівальних панелей на 15 — 50% нижче в порівнянні з газовим або вугільним опаленням, на 40 — 50% в порівнянні з опаленням ТЕНовими або олійними калориферами.

ЯК ПРИБЛИЗНО ПІДРАХУВАТИ ПОТУЖНІСТЬ І КІЛЬКІСТЬ ПАНЕЛЕЙ, ПОТРІБНИХ ДЛЯ ОБІГРІВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ?

Кількість панелей, необхідних для обігрівання приміщення, залежить від його об’єму (в м3), теплової ізоляції будинку, типу вікон і дверей та ін. Подані нижче приблизний підрахунок виконується для граничних умов, тобто температури зовнішнього повітря -22оС. Кількість теплової енергії, необхідної для огрівання 1 м3приміщення, становить: для будинків дерев'яних, теплоізольованих 20Вт/мЗ; будинків мурованих з теплоізоляцією 25Вт/мЗ; будинків цегляних, кам'яних без ізоляції (стара забудова) 30-35 Вт/мЗ
Зразок підрахунку:
Опалення кімнати 20 м2, висота 2,5 м, будинок утеплений. 50м3х25Вт/м3=1250Вт: Потужність панелі 0,5 м – 90 Вт; 1 м – 180 Вт. Потрібно 14 панелей 0,5м, або ж 7 панелей 1 м.
УВАГА! Встановлення в будь-якому приміщенні чи квартирі не більше 40 панелей 90 Вт або 20 панелей 180 Вт не вимагає змін в монтажі електропроводки. При збільшенні кількості необхідна подача 3-фазової напруги.